Dla wielu par, jak i ich rodziców to najbardziej wzruszajacy moment podczas wesela. Nagranie profesjonalnego filmu bywa kosztowne, kwiaty i tematyczna piosenka sprawdzą się zawsze, ale może warto jednak spróbować mile zaskoczyć rodzicieli oryginalnym prezentem? Poniżej lista dziesięciu najciekawszych form podziękowania dla rodziców. 

 

Miejsce 10. Personalizowane gadżety na podziękowanie dla rodziców

To naprawdę świetna sprawa, a nie kosztuje majątku! Pewna para postanowiła podarować rodzicom koszulki ze swoimi podobiznami i napisem: Najlepszy/-a Tata/Mama/Teść/Teściowa. Rodzice byli zachwyceni!

 

Miejsce 9. Obraz z podobizną rodziców z dziećmi

W dobie internetu naprawdę nietrudno znaleźć prawdziwego artystę, który namaluje portret ze zdjęcia. Dla bardziej rozrywkowych rodziców świetnie sprawdzą się pół-karykatury. 

 

Miejsce 8. Specjalnie ułożony wiersz dla rodziców na podziękowanie 

Myślicie, że to żenada? Jeśli jest ułożony ze smakiem i humorem i dodatkowo oprawiony w ramkę – może być wspaniałym prezentem i pamiątką! 

 

Miejsce 7. Lista rzeczy, za które najbardziej kochacie rodziców. 

Owszem, wszystkie Wasze słowa podziękowań będą prawdopodobnie nagrane, ale gdyby tak na spokojnie przemyśleć i spisać te wszystkie wspaniałe rzeczy, za które jesteście im wdzięczni i oprawić w piękną ramkę?

 

Miejsce 6. Vouchery, bilety dla rodziców na podziękowanie

Jeśli Wasi rodzice uwielbiają jakiegoś artystę lub restaurację, klub – dlaczego nie odwdzięczyć im się chwilami spędzonymi na koncercie, kolacji lub dancingu? Najfajniejsze prezenty, to te, które naprawdę obdarowany chciałby dostać!

 

Miejsce 5. Drzewo genealogiczne jako podziękowanie dla rodziców

Dla tych, którzy są bardzo rodzinni, stworzenie drzewa genealogicznego wraz ze zdjęciami to wspaniały prezent. Nie zapomnijcie dodać siebie w konfiguracji nazwisk po ślubie!

 

Miejsce 4. Odnowienie filmu lub zdjęć ze ślubu rodziców

To może być strzał w dziesiątkę! Remake filmu ze ślubu czy album ze zdjęciami w pełnym kolorze na pewno wzbudzi wiele wspaniałych wspomnień.

 

Miejsce 3. Drzewko zdjęciowe

To bardzo oryginalny prezent, który wymaga jednak nieco pracy. Potrzebny będzie kwiat, najlepiej dość duży, z rozłożystymi gałązkami, które przyozdabiacie waszymi zdjęciami, zupełnie jak choinkę bombkami. 

 

Miejsce 2. Własna prezentacja zdjęć

W dzisiejszym świecie prawie każdy jest w stanie zrobić prostą prezentację, a jeśli nie- na pewno ma kogoś w swoim otoczeniu, kto w tym pomoże. Dobór zdjęć, muzyki leży wyłącznie w Waszej gestii, czasem takie amatorskie filmy wzbudzają dużo więcej emocji, niż profesjonalnie zmontowane miniprodukcje.

 

Miejsce 1. Własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami z Waszymi komentarzami, wspomnieniami.

Film filmem. Wzruszy, wzbudzi uśmiech. Ale mało który rodzic wróci do niego. Co innego album z Waszymi zdjęciami, po który mogą zawsze sięgnąć. Jeśli dodatkowo zostanie opatrzony Waszymi komentarzami – jak pamiętacie dany moment, dlaczego utkwił Wam w pamięci, stanie się wspaniałym prezentem. Owszem, wymaga poświęcenia kilku wieczorów, ale naprawdę warto.

 

Autentyczny babol z wesela

Przyjaciółka Pani Młodej przyszła do nas w połowie wesela. Powiedziała, że gdy chodziły do liceum, obiecała, że zaśpiewa na jej weselu “Cudownych rodziców mam”. Upewniliśmy się, że rzeczywiście tak było i oddaliśmy mikrofon owej pani. Ku naszemu zażenowaniu, przyjaciółka kompletnie nie umiała śpiewać i trudno było odebrać jej mikrofon. Niestety, moment podziękowań dla rodziców nieco stracił na uroku.

 

Wskazówka

Dobrze jest przemyśleć jak ma wyglądać podziękowanie dla rodziców. Oczywiście to wspaniale, gdy mamy takich przyjaciół, którzy pamiętają obietnice sprzed wielu lat i chcą ich dotrzymać, ale… czasami dobrze jest je zmodyfikować. Na przykład wyborem innej piosenki, w innym momencie wesela.

opłata korkowa co to

Korkowe, tortowe, talerzykowe… Jakie (absurdalne!) opłaty za wesele mogą zaskoczyć Państwa Młodych?

O tym, że “Polak potrafi”, a “ułańska fantazja” może ponosić, wiadomo od dawna. Zarówno niektórzy właściciele sal weselnych, jak i pewna część księży nie są tutaj wyjątkami, wykazując się prawdziwą fantazją w dziedzinie absurdalnych opłat weselnych. Czym jest korkowe,...
Podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców. Jak powinny wyglądać?

Czy istnieje uniwersalny scenariusz podziękowania dla rodziców? Jak przygotować się do tej chwili? Dlaczego podziękowanie dla rodziców jest tak ważne? Wesele to doskonała okazja by wyrazić swoją wdzięczność rodzicom. O tym, jak zwykle wygląda podziękowania dla...
Made in Napoli by Siervo

Kto płaci za hotel dla gości weselnych? Hotel i restauracja Made in Napoli w Międzyborzu!

O tym, że nastały trudne czasy, nikogo przekonywać nie trzeba. Organizacja wesela jest dużo większym finansowym wyzwaniem, niż jeszcze kilka lat temu. Z drugiej strony, przyzwyczailiśmy się do pewnych standardów i jakości, i trudno jest nam z nich zrezygnować w imię...