Znam osobiście

Polecam!

Sprawdzeni przez cieplawodka.pl!

 

Głęboki Wszechświat – właśnie takie filmy tworzy Paweł Kucharczyk, kamerzysta z zamiłowania, pasji i zawodu. Niewidzialny człowiek, który jest zawsze tam gdzie powinien być, bez względu na to, czy filmuje wydarzenie, czy wesele. Profesjonalista pod każdym względem – od momentu przedstawienia oferty, poprzez wykorzystanie najnowszego sprzętu, aż po oddanie gotowego filmu. Sympatyczny i skromny człowiek, który robi to, co kocha i oddaje temu całe serce, a to sprawia, że współpraca z nim to sama przyjemność, a efekty – zwalają z nóg.

Malarstwo Justyna Janek

Doskonałe wyczucie barw i proporcji, nieograniczona wyobraźnia i umiejętność przekazywania emocji za pomocą pędzla… Abstrakcja, pejzaż, a może portret? Obrazy autorstwa Justyny Janek to nietuzinkowy pomysł na prezent, zarówno na jubileusz, jak i podziękowanie dla rodziców podczas wesela.

Projektantka obuwia z 40-letnim doświadczeniem, która wciąż wyprzedza trendy. Niesamowite wyczucie stylu przy doborze materiałów, kolorów, dodatków. Każde obuwie wychodzące z jej pracowni to małe dzieło sztuki, które jest nie tylko powodem do dumy, ale także zapewnia wygodę i zdrowie, zwłaszcza wymagającym stopom. Piękne i niepowtarzalne- takie buty robi Victoria Shoes!

Roksana i Darek – dwoje fotografów, których połączyła pasja do uwieczniania emocji nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Rozumieją się bez słów i dzięki temu są zawsze tam, gdzie powinien błyskać flesz. Profesjonalizm i doświadczenie, które nie wyparło kreatywności zarówno przy sesjach ślubnych, jak i okolicznościowych – ciążowych, świątecznych, prywatnych. Uwaga! Ich usługi mogą uzależniać! 🙂

Niezwykle artystyczna, a przy tym bardzo skromna dusza, która nie ogranicza się do tworzenia makram, ale również do ich projektowania i uczenia jej technik innych. Świetny człowiek, wspaniały artysta, godny polecenia instruktor, którego cierpliwość wydaje się być niewyczerpywalna. Jej prace to nie tylko dekoracje, ale też praktyczne przedmioty, które uświetnią każdy ślub, chrzest, komunię.

big band po godzinach

Niezwykły zespół złożony ze zwykłych ludzi, których pasja do muzyki i zaangażowanie zaprowadziła na scenę z samym Mateuszem Ziółko! Koncert kilkunastoosobowego zespołu z pełną sekcją trąbek, instrumentów dętych, perkusją, dyrygentem i wyjątkowo utalentowaną wokalistką, to niesamowite przeżycie, które nie sposób porównać do czegokolwiek innego. Sprawdź na swojej imprezie!

Piękne, naturalne i obłędnie pyszne- tak można jednym zdaniem podsumować wyroby pracowni cukierniczej Porzeczkowe Przetwory. Dbałość o każdy szczegół, od wyjątkowej staranności doboru składników po estetykę wykonania to żelazna zasada, którą pracownia stosuje do każdego tortu, ciasta, tartaletki czy makaronika. Do serca trafiają nie tylko przez żołądek, ale też piękne wykonanie, terminowość i miłą obsługę.

Będzie idealnie!

Zaplanuj swój wielki dzień z cieplawodka.pl!