zespół

the crede

 

Cześć! 🙂

Nie jesteśmy zwykłym zespołem, który gra i śpiewa na weselach. Przede wszystkim jesteśmy kumplami, którzy mogą na siebie liczyć, nie tylko wtedy, kiedy struny głosowe odmawiają posłuszeństwa. Obecny skład nieprzerwanie działa od 2005 r., przez ten czas mogliśmy widzieć jak zmieniają się ludzie i ich życiorysy- najpierw osiemnastka, potem studniówka, następnie wesele, po drodze zabawa karnawałowa, czy jubileusze.

Elastyczność i szeroki wybór utworów z różnych gatunków muzyki pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Ponadto, choć mówią, ze nie szata zdobi człowieka, mamy w pełni profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, które dodatkowo uatrakcyjnia każda imprezę.

 

Dobra zabawa z The Crede

Przez wiele lat wesela kojarzyły się z impreza przy muzyce biesiadnej i disco polo. Kiedy zaczynaliśmy grać jako The Crede chcieliśmy pokazać że na weselach można równie dobrze bawić się przy utworach takich gwiazd jak Cher, Tina Turner, Pointer Sisters, Whitney Houston, Perfect, Lady Pank, Lombard i wielu innych.
Entuzjastyczne przyjęcie piosenek które nie są zwykle serwowane za weselach utwierdziło nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.
Dzisiaj, kiedy muzyka disco polo przechodzi swoisty renesans, a radiowe listy przebojów nadają coraz to nowe popowe kawałki wciąż w repertuarze mamy się standardy z lat 80-tych, i 90-tych, ale trzymamy rękę na pulsie, tak, by móc zaskoczyć gości serwując na weselu, czy też innej imprezie, najnowsze hity.

www.the-crede.pl

Klienci o nas…

Dziękujemy za wspaniałą zabawę ! Polecam wszystkim z czystym sercem! Najlepszy zespół! Pozdrawiamy!
Sandra Omen

Z Wami wesela są zawsze MEGA POZYTYWNE!!!!!!!!!! JESTESCIE THE BEST!!!!
Justyna Zmyślona

Sofińska Super wesele i meeeega zespół!
Lidia Kowalczyk

Już nie mogę się doczekać naszego wesela z Waszym udziałem!
Patrycja Boguś

niah niah 🙂 znam polecam 🙂 znalezieni całkiem przypadkiem przypadli do gustu na zawsze 🙂 pozdrówka
Łukasz Bock

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną wesela i świetna zabawę
Magdalena Plewka

Będzie idealnie!