Jubileusz to okazja, która dość mocno kojarzy się z jakimś stopniem dojrzałości. Dlatego też, określenie “jubileusz” zazwyczaj odnosi się do okrągłych urodzin osób, ale także okresu istnienia organizacji czy firmy. Niemniej, osiągnięcie pewnego wieku często wiąże się z pewnym statusem społecznym, który zwykle pozwala nie tylko na zaspokojenie najważniejszych potrzeb, ale także po prostu zachcianek. Z tego powodu wybór odpowiedniego prezentu dla jubilata bądź też przewodniczącego jubileuszowej organizacji sprawia sporą trudność. 

 

Pieniądze w kopercie – najbezpieczniejszy prezent na jubileusz?

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale rzeczywiście jest to najpopularniejsza forma prezentu na jubileusz, zwłaszcza z okazji urodzin. Wydaje się być opcją najbezpieczniejszą, bo solenizant sam może zdecydować na co dane środki przeznaczyć. Z drugiej jednak strony, jest “pójściem na łatwiznę”, bo sugeruje, że nie do końca znamy gust obdarowywanego. Wskazuje też, że nie poświęciliśmy czasu na to, żeby pomyśleć co danej osobie sprawiłoby przyjemność. Ta bezpieczna opcja jest też często uwarunkowana tym, że osoba organizująca jubileusz “ma wszystko” i trudno znaleźć prezent, z którego będzie zadowolona.

 

Prezent na jubileusz z efektem WOW!

Zanim kupisz kartkę i kopertę, do której włożysz pieniądze jako prezent na jubileusz, poświęć chwilę i zastanów się, czym interesuje się solenizant. Może jest zapalonym sportowcem, miłośnikiem muzyki, a może kocha naturę? Wiedza o zainteresowaniach solenizanta, to cenna wskazówka, która bardzo pomaga przy wyborze prezentu. Co zrobić, żeby osiągnąć efekt “wow”? Dobrać odpowiednią formę.

 

Obraz – doskonały pomysł na prezent na jubileusz?

W dobie fotografii i grafiki komputerowej, często personalizujemy przedmiotu użytku codziennego – koszulki, kubki, a nawet wazony, które są ozdabiane wybranymi zdjęciami. A gdyby tak wrócić do szlachetnej formy obrazów malowanych przez prawdziwego artystę? Malarstwo to wszechstronna dziedzina sztuki, która obok swojej szlachetności, pozwala na wyrażenie emocji, uczuć, ale także przedstawienie dokładnie tego, co zlecimy malarzowi. Dzięki temu, jest doskonałym pomysłem na prezent na jubileusz, zwłaszcza dla solenizantów o wyjątkowo wysublimowanym guście.

 

Malarstwo Justyny Janek na jubileusz

Gotowa, nietuzinkowa abstrakcja, a może pejzaż inspirowany naturą? Karykatura rysowana tuszem i cienkopisem, czy portret w z elementami abstrakcji? Dla artystki Justyny Janek każdy obraz to przygoda, której oddaje całkowicie swoje serce i umiejętności. Doskonałe wyczucie barw, perspektywy, proporcji i przede wszystkim nieograniczona wyobraźnia, to przepis na doskonały prezent na jubileusz. W swoim portfolio posiada wiele gotowych obrazów, które są dostępne od ręki, ale przyjmuje również indywidualne zlecenia, a ich efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania obdarowywanych. Szukasz inspiracji na nietuzinkowy prezent na jubileusz? Odwiedź Malarstwo Justyny Janek!

 

Autentyczny babol z jubileuszu

Obrazy malowane czy wielkoformatowe drukowane zdjęcia to wspaniały pomysł na prezent, nie tylko na jubileusz. Zdarzyło się, że solenizantka otrzymała piękny drukowany obraz ze swoją podobizną, na którym pozowała w bardzo skąpym stroju, a przezroczyste opakowanie zdradzało jego zawartość. Solenizantka była zachwycona prezentem, ale niektóre ciotki miały zniesmaczone miny.

 

Wskazówka

Podarowanie obrazu z podobizną to świetny sposób na zatrzymanie czasu dla mijających lat, pozwalający zachować piękne wspomnienia w wyjątkowej formie. Jeśli decydujemy się na taki prezent, pamiętajmy o odpowiednim opakowaniu.

wespół weselny

Zespół czy DJ? Czym kierować kierować się przy doborze oprawy muzycznej?

Wybór między zespołem weselnym a DJ-em to dylemat pokroju masło czy margaryna? Obie propozycje mają swoje dobre i złe strony, zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Ponadto obie opcje są wrażliwe na rynkowe trendy. Od pewnego czasu prym wiodą DJ-e, ale branża...
łukasz ryznar

Czy pierwszy taniec jest konieczny? Nie jest! Ale zanim zrezygnujesz, przeczytaj o… mobilnej szkole tańca Łukasza Ryznara!

Strach przed pomyłką, stres z powodu bycia w centrum uwagi, mało czasu na naukę w szkole tańca… To główne powody, dla których wiele par zastanawia się jak ominąć pierwszy taniec na weselu! Dlaczego? Bo wielu instruktorom pierwszego tańca brak odpowiedniego podejścia....
Obrączki ślubne ciepła wódka .pl

Ślub w trudnych czasach – czy i ile można zaoszczędzić na uroczystości weselnej?

Mówi się, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Z tego powodu, często pojawiającą się postawą jest „zastaw się a pokaż się” . Dlaczego? Powód jest oczywisty- wszystko po to, by Para Młoda mogła cieszyć się ślubem jak z bajki. Okazuje się...